Slide
Workshops
that awesome!
We are a company that offers design and build services for
you from initial sketches to the final construction.
get a quote
Slide
Meet our
brilliant minds!
Our personnel have evaluated liability, causation and/or
damages issues in hundreds of litigation and dispute matters.
learn more

Şirket Genel Bakışı
Mislioğlu, üretim ve tedarik firmasıdır. Operasyonlarımıza kırk yıl önce başladık ve müşterilerimizle mükemmel ilişkilerimiz sayesinde büyüdük. Sadece birkaç kişi ve küçük bir ofisle küçük başladık, ancak bugün tüm türkiye ye ürün tedariği yapıyoruz.

Müşterilerimizle ne kadar başarılı bir şekilde bütünleştiğimiz sayesinde başarımızı başardık. Faaliyet alanlarımız üç ana gruba ayrılmıştır. Konveyör bant, yün keçe ve paslanmaz/dkp elek,sac ve teller. Çeşitli sektörlerdeki sanayi ve fabrikalara hizmet sunabildiğimiz sanayi malzemeleri sektöründe ilerlemeye devam ediyoruz.

Mislioğlu Sanayi Kayışlar ve Ticaret A.Ş.

Mislioğlu olarak, müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sanayi ve fabrikalara hizmet sunabildiğimiz sanayi malzemeleri ve tüketici ürünleri gibi sektörleri kapsıyoruz.

Misyon

Doğru kalite – fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. En kaliteli ürünlerin en uygun adresi olabilmektir.

How we work

proxxon_logo
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

placeholder
Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?