Tarihçe ;

Mislioğlu A.Ş. tedarik ve sanayi dünyasında uzun ve hikayeli bir geçmişe sahiptir. Uzun yıllardır sektörde öncü ve yenilikçi adımlar atmamızla tanınırız. Başarılarımızdan ve bizi buraya getiren tüm insanlarla gurur duyuyoruz.

 • 1981

  Kuruluş

  İstanbul Karaköy’de temelleri atılan Mislioğlu Sanayi Kayışları Ticaret A.Ş. , Anadolu’ya toptan sanayi kayışları, V kayışları, kösele kayışları pazarlayarak sektörde faaliyetlerine başlamıştır.

 • 1994

  Farklı Sektörler

  Mobilya ve sanayi tekerleri bayiliklerini bünyesine almış olup bu sektörde bir çok firmaya üstün kalite ile hizmet vermiştir.

 • 2006

  Büyüme

  Özellikle ithal ettiği galvaniz ve krom nikel elek telleri, analiz elekleri ve dekoratif saclarla Türkiye genelinde pazarlama ve satışını arttırmıştır.

 • 2015

  Gelişme

  Son olarak bünyesine kattığı yün keçe ve disk keçe ile ürün yelpazesini oldukça çoğaltmış ve büyümeye devam etmiştir.

Anadolu’daki bayileriyle neredeyse 40 yıllık ilişkiye sahip olan Mislioğlu Ticaret A.Ş. temellerini tamamen güvene dayalı bir ticari hukuk üzerine kurmuştur.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Consulting WP really helped us achieve our financial goals. The slick presentation along with fantastic readability ensures that our financial standing is stable.

placeholder
Amanda Seyfried
Sales & Marketing, Alien Ltd.

Ürün ve fiyat teklifleri için;